Alternatif Kaynaklar
Aşk Tesadüfleri Sever 2 Full izle

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Full izle

Ask Tesadüfleri Sever 2 Filmi


Aşk Tesadüfleri sever 2 izle, yerli drama ve romantik aşk filmi olan aşk tesadüfleri sever 2 full hd izle. Oyuncuları Netflix’te. Romantik bir aşk filmi seyretmek isteyenlerin kaçırmaması gereken filmler arasında yer alan Ask Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020 tarihinde gösterime girmiştir. Romantik, dram türünde çekilmiştir. Yönetmen Ömer Faruk Sorak ve eşi İpek Sorak’ tır. Birincisi kadar etkileyici ve güzel olduğu film eleştirmenleri tarafından söylenmektedir.
Daha önceden 2011 yılında izlemiş olduğumuz Aşk Tesadüfleri Sever filmi izleyiciden güzel yorumlar almıştı. Filmdeki duygusal sahneler, yaşanan aşk hikayesi ve özellikle belirtmek gerekirse romantik şarkılar kişilerin aklında kalmıştı. Bu hikayeden yola çıkılarak 2019 yılında da filmin ikincisi çekildi. Ask Tesadüfleri Sever 2 izle demeden önce birincisini seyretmenizi öneririz. Birincisinin konusu neydi hatırlayalım:

Ask Tesadüfleri Sever 1 De Neler Olmuştu?

Film, Özgür ve Deniz karakterlerinin tesadüfen tanışmalarını anlatmaktadır. Oysaki yıllar önce birbirlerinden habersizce aynı yerlerde bulunmuşlar, çocukluk ve gençlik dönemlerinde aynı yerlerde olsalar da birbirinden habersizce yaşamışlardır. Ta ki 2010 yılında Ankara’da yolları kesişene kadar… İki sevgilinin aşk hikayeleri, aralarında yaşananlar ve engeller filmde anlatılmıştı. Konusunun yanı sıra geçmişe dönük olarak nostaljinin yaşatıldığı filmin müzikleri de oldukça etkiliydi.

Tesadüfleri Sever 2 Filminde Neler Yaşandı?

Filmin birinci serisinde oynayan oyuncu kadrosu farklıdır. Konusu da aşk olmakla birlikte farklılık göstermektedir. İlkinde olduğu gibi romantik müzikler ve romantik bir aşk anlatılmaktadır. Ask Tesadüfleri Sever 2 konusu; film 1960lı yıllarda ve günümüzde yaşanan iki farklı aşk hikayelerini anlatmaktadır. Geçmişte bir Rum genci ile Türk kızının aralarında geçen aşkı anlatırken; günümüze gelindiğinde farklı kişilerin aşkları anlatılmaktadır.

Peki, eskilerde yaşanan Niko ve Sema’nın aşkı mı yoksa günümüzdeki Defne ve Kerem’in aşkı mı daha özel? Buna izleyiciler karar verirken; filmde farklı zamanlarda yaşanan aşk hikayeleri izleyicilere aktarılmıştır. Tesadüf sonucu tanışan gençlerin aşkı zamana ayak uydurup biraz daha basitleşmiş olabilir mi? Hangi aşk daha etkileyici? Tam olarak yaşanılmamış ve yarım kalmış aşklar için ne söyleyebiliriz? Bütün bu sorunların cevaplarını Ask Tesadüfleri Sever 2 filminde bulabilirsiniz.

Ask Tesadüfleri Sever 2 Oyuncular

Filmin birinci serisinde Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür rol almışlardı. Fakat ikincisinde oyuncular değişti. Ask Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları; Sema rolünü Elif Doğan, Niko rolünü Aytaç Şaşmaz canlandırdılar. Defne rolünü Nesrin Cavatzade, Kerem’i de Yiğit Kirazcı canlandırmışlardır.
Nesrin Cavatzade
1982 yılında Bakü’de doğmuştur. Marmara Üniversitesi mezunudur. Sinema ve televizyon bölümünü bitirmiştir. Dizi ve sinemalarda rol almıştır. Altın Portakal Film Festivalinde “en iyi kadın oyuncu’’ ödülüne layık görülmüştür. Dilber’in Sekiz Günü, Acı filmlerinde ve birçok dizide rol almıştır.
Yiğit Kirazcı
1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi mezunudur. Yüzleşme, Seni Kimler Aldı,  Seviyor Sevmiyor, Vicdan ve daha birçok dizilerde oynamıştır. Aynı zamanda İyi Oyun,  Baba Neredesin Kayboldum, Tabula Rosa gibi filmlerde oynamıştır.
Elif Doğan
1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi’ne bağlı Devlet Konservatuarı’nı bitirmiştir. Müzikal bölümünü okumuştur.  Zengin ve Yoksul, Darısı Başımıza,  Çukur gibi dizilerde oynamıştır.