Alternatif Kaynaklar
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe İzle

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe İzle

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe Konusu


Rafadan tayfa göbeklitepe izle, 2019 yapımı yerli animasyon filminin fragmanı youtube de yayınlandı. Filmi full izle tek parça seyret. Türk sinemaseverlerin en sevdiği film türlerinden biri de animasyon türü olarak dikkat çekmektedir. Sadece küçük yaştaki film severlerin değil her yaştaki izleyicinin merakla ve ilgiyle izlediği birçok animasyon filmi bulunmaktadır. Her yıl farklı konularda yapılan yerli ve yabancı animasyon filmlerini izleyen geniş bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. 2019 yılında vizyona giren ve animasyon izleyicileri tarafından beğenilen Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe, oldukça başarılı bir yapımdır. Birçok kişi, Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe konusu hakkında araştırmalar yapmaktadır.
Geçtiğimiz yıl Şanlıurfa’da bulunan ve tarihi açıdan oldukça büyük bir öneme sahip olan Göbeklitepe, Türkiye’de ve dünyada gündem olmuştur. Bu bölgedeki yapılan kazılar, birçok ülkede ilgi odağı olmuştur. Animasyon filminde de Göbeklitepe konusu ilgi çekici bir şekilde işlenmiştir. Animasyon filmindeki karakterlerden biri olan Akın, Şanlıurfalı olan arkadaşından bir paket almıştır. Veysel’den aldığı paket oldukça gizemlidir. Paketi açan ikili, paketteki eşyanın Göbeklitepe ile ilgili olduğunu anlarlar ve olayın gizemini çözmek için arkadaşlarıyla birlikte Şanlıurfa şehrine doğru yola çıkarlar.

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe Oyuncuları


2019 yılında vizyona giren ve animasyon kategorisinin yapımlarından olan filmin yönetmenlik koltuğunda İsmail Fidan oturmaktadır. Daha öncede farklı animasyon yapımlarında rol alan yönetmen, oldukça başarılı bir kurguya imza atmıştır. Dünya genelinde ilgi odağı olan ve tarihin sayfalarının aydınlatılması için önemli bir keşif olan Göbeklitepe konusu üzerine çekilmiş olan film, birçok kişi tarafından sevilerek izlenmiştir. Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe oyuncuları arasında başarılı seslendirme sanatçıları yer almaktadır.
Birbirinden farklı özeliklere sahip karakterlerin karşılaştıkları gizemleri çözmek için çıktıkları maceranın anlatıldığı film aynı zamanda macera filmi kategorisinde de gösterime girmektedir. Türkiye genelinde birçok kişi tarafından sevilen ve ilgiyle izlenen film, farklı platformlar aracılığıyla izlenmeye devam edilmektedir. Birçok kişi Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe filmi izle hakkında araştırmalarda bulunmaktadır. Filmin seslendirici ve yapımcı kadrosunda ünlü isimler bulunmaktadır. Filmin yapımında ve seslendirmesinde rol alan isimler arasında Levent Kol, Şirin Giobbi ve Nusret Çetinel gibi isimler bulunmaktadır.
Levent Kol
Türkiye’nin en başarılı seslendirme sanatçılarından ve sunucularından olan Levent Kol, 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Aldığı başarılı eğitimden sonra TRT kanalında seslendirme sanatçılığına başlayan ve çeşitli programlarda görev alan Kol, birçok önemli yapımın sunuculuğunu üstlenmiştir. Seslendirdiği filmler ve belgesellerle ünlenen sanatçı, son olarak animasyon filminde görev almıştır.
Şirin Giobbi
Türkiye’deki en yetenekli tiyatro ve seslendirme sanatçılarından olan Şirin Giobbi, 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesinde konservatuvar eğitimi alan ve bölümünü başarıyla tamamlayan sanatçı, Beni Affet isimli televizyon dizisinde rol alarak ün kazanmıştır. Birçok tiyatro ve seslendirme deneyimi olan sanatçı, uzun yıllardır başarılı projelerde görev almaktadır.
Yağmur Sergen
Animasyon filminde başarılı bir şekilde seslendirme sanatçılığı yapan Yağmur Sergen, 1978 yılında dünyaya gelmiştir. ODTÜ mezunu olan sanatçı, birçok kez seslendirme sanatçılığı yapmıştır. Çevirmenlik de yapan sanatçı, son olarak Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe animasyon filminde görev almıştır.