Alternatif Kaynaklar
Recep ivedik 6 Afrika’da Filmi Full izle (Netflix)

Recep ivedik 6 Afrika’da Filmi Full izle (Netflix)

Recep ivedik 6 izle netflix’te yayınlandı. Kahramanımızın bu kez Afrika’daki maceralarına tanık olacaksınız. Recep ivedik 6 Afrika Full yayında. Türk sinemasında en sevilen komedi film serilerinden bir tanesi olan Recep İvedik serisi 6. filmi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Filmde Konya’ya gitmek için yola çıkan Recep İvedik’in kendini Kenya’da bulması ele alınmaktadır. Her şey fasulye festivalinden gelen davet ile başlar. Recep İvedik kuru fasulye festivali için Konya’ya davet alır. Daveti büyük bir memnuniyetle kabul eden Recep, bu uzun yolculukta arkadaşı Nurullah’ı da yanına alır ve Konya’ya doğru yola çıkarlar. Yolculuğun başlaması ile başlayan talihsizlikler ikilinin yakasını bırakmaz. Konya’ya gitmeyi uman ikili kendilerini bir anda Kenya’da bulurlar.

Recep İvedik 6 Filmi Konusu


Seyahat acentesinin yaptığı bir hata sonucu Kenya’ya geldiklerini anlayan Recep, sorunu düzelterek tekrar Türkiye’ye dönmenin yollarını aramaya başlar. Ancak bu hiçte Recep’in sandığı kadar kolay olmayacaktır. Bilmedikleri bir coğrafyada olan Recep ile Nurullah kendilerini birbirine düşman olan iki kabilenin ortasında bulurlar. Recep kendine has yöntemleri ile bu durumdan bir şekilde kurtulmayı başarır. Ancak bilmedikleri coğrafyada onları bekleyecek olan daha birçok macera olacaktır. Recep vahşi doğada ayakta kalabilmek için kendine has yöntemleri tercih eder. Bu süreçte de ikilinin başına birbirinden ilginç olaylar gelmeye devam eder.

Recep İvedik 6 Oyuncuları


Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi filmin başrolünde yine Şahan Gökbakar yer alıyor. Serinin şimdiye kadar olan filmlerinde sunduğu performans ile birçok eleştirmen tarafından olumlu oy alan usta oyuncu serinin 6. filminde de Recep İvedik rolüyle izleyicileri kahkaha tufanına boğmayı başarıyor. Recep İvedik karakterine hayat veren Şahan Gökbakar, sahip olduğu oyuncu yetenekleri ve sunduğu performans ile Türk sinemasına farklı bir karakter kazandırmayı başarmıştı. Günümüzde Recep İvedik karakteri halen birçok kişi için en komik Türk karakterlerden bir tanesi olarak gösterilmektedir.Filmde Recep İvedik’in en yakın arkadaşı olan ve Recep İvedik ile bu zorlu maceraya atılan Nurullah karakterine ise Nurullah Çelebi hayat veriyor. Serinin önceki filmlerinde de rol alan Somer Karvan bu sefer tur rehberi rolüyle karşımıza çıkıyor. Serinin yeni yüzü olan Furkan bayraktar ise Fazıl karakterini canlandırıyor.

Şahan Gökbakar Kimdir?

22 Ekim 1980 İzmir doğumlu olan Şahan Gökbakar, Recep İvedik serisinin yapımcısı ve başrol oyuncusudur. 1998 yılında Bilken Üniversitesinin Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesine ilk dörtte giren başarılı oyuncu 2002 yılında bölümden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra İstanbul’a yerleşen oyuncu burada çeşitli reklam seçmelerine katılarak şansını denedi. Hazırladığı “Zıbın” adındaki program 2004 yılbaşı gecesi TV8’de yayınlandı. Dönemin çoğu olaylarını mizahlı bir şekilde ele alan program birçok kişi tarafından beğenildi. Başarısını sürdüren oyuncu daha sonrasında 7. Gün, Zoka ve Dikkat Şahan Çıkabilir gibi programlara imza attı. Oyuncunun asıl çıkışı ise serinin ilk filmi olan Recep İvedik ile oldu.

Nurullah Çelebi Kimdir?

Son yıllarda rol aldığı sinema filmleri ile dikkat çeken Nurullah Çelebi Bir Yusuf Masalı, Küçük Adımlar ve İpsiz Recep gibi dizilerde oynamıştır. Oyuncu sinema da Recep İvedik serisi dışında 2019 yılında vizyona giren Hayatta Olmaz filminde de rol almıştır.

Recep İvedik 6 Hakkında Sorulan Sorular

 • Recep İvedik 6 Ne Zaman Netflix’te?: 10 Nisan 2020’den itibaren netflix’te bulabilirsiniz.
 • Recep İvedik 6 Bileti Ne Kadar?: Tam biletler 27,50TL Öğrenciler için ise 24,50TL olarak satışta
 • Recep İvedik 6 Ne Kadar Sürüyor?: 1 Saat 50 Dakika
 • Film İlk Gün Ne Kadar İzlendi?:Film üç günde ortalama 1 Milyon izlendi

Filmin konusu ve tüm bilgileri Recep ivedik 6 konusu anlatan siteden alınmıştır.

Yorum Ekle

spoiler butonu

 1. Hakan dedi ki:

  Recep İvedik serisi 6. Filmi ile harbiden adamlar bu işi biliyor on numara olmuş tskler film kurdu

 2. yunus dedi ki:

  Recep İvedik 6 Afrika filmini full izleyebiliyoruz arkadaşlar. Hiç bir yerde yok burada var ama teşekkür ederiz admin

 3. recep dedi ki:

  recep ivedik 6 izle. cıdden eklemısler sıteye cok tesekur ederım hdfilmvakti.net

 4. mahmut dedi ki:

  admin teşekkürler

 5. recep dedi ki:

  acılmıyor

  1. Sercan dedi ki:

   İndirme linki var mı

  2. admin dedi ki:

   Hall ederik kısa sürede

 6. Gulya dedi ki:

  Harika olmus bu sefer