Alternatif Kaynaklar
X Men Dark Phoenix 2019 tek parça izle

X Men Dark Phoenix 2019 tek parça izle

X Men Dark Phoenix


X Men Dark Phoenix izle, sevilen filmin son serisi 2019 X Men Dark Phoenix Türkçe dublaj tek parça izlemek için tıkla. Oyuncularına göz at. Profesör Charles dünya üzerinde yaşayan herkesin birbirinden çok farklı olduğunu bilmektedir. Farklı güçlere sahip olan kişileri bularak bir ekip kurmaktadır. Amacı ise dünyayı bütün kötülüklerden koruyabilmektir. X Men Dark Phoenix konusu ise Jean Grey’in hikayesidir. Jean Grey’de bu özel yeteneklere sahiptir. Henüz 10 yaşında iken içindeki güçleri keşfetmeye başlamıştır. Onu özek kılan ise telepatik bir güce sahip olmasıdır. İstediği herkesin zihnini kontrol edebilmektedir. Jean çok küçükken bir araba kazasında ailesini kaybetmiştir. Sonra ise Profesör Charles’ın yanına gönderilmiştir. Bu kazaya sebep olduğu için kendini suçlayan Jean’e profesör gücünü nasıl kullanabileceği ve iyi şeyler yapabileceğini göstermektedir.
Zaman geçer ve X-Men’leri ise önemli bir görev beklemektir. Jean, Magento, Mystique, Beast, Cyclops ve Storm uzaya giden astronotları kurtarmak için başkandan emir almışlardır. Ekip zamanında astronotlara yetişse de her şey düşünüldüğü gibi gitmeyecektir. Güneş’e çok yakınlardır ve sıcaklık hızlı bir şekilde artmaktadır. Güneş’in üzerinde patlamalar olmaktadır. Jean geride kalmıştır ve kurtulabilecek midir? Astronotlar kurtarılsa da Jean geride kalmıştır. Bu olayların yanında bir de dünyaya uzaylılar gelmektedir. Jean’de dünyaya dönmeyi başarmıştır. Herkesin gözünde bir kahramandır. Ona öldükten sonra yeniden doğan kuş anlamına gelen Dark Phoenix adını verirler. Her şey yolunda mıdır? Jean nasıl hayatta kalmıştır?

Dark Phoenix Neyi Seçti?


Jean’in geri dönüşü bir parti ile kutlanmaktadır. Ancak tuhaf bir şeyler vardır. Yıllar önce ailesini kaybettiği kazadaki haline dönen Jean’i derin bir uykuda iken Profesör takip etmektedir. Gördüğü şeylerde güzel şeyler değildir. Çünkü patlama sırasında açığa çıkan enerji ile çok daha güçlü olmuştur. Dengesi bozulmuştur. Gücü kontrol etmekte çok zorlanmaktadır. Vuk’un dahil olması ile gücünü tamamen serbest bırakmıştır.
Başta en yakın dostları olmak üzere herkese zarar vermeye başlamıştır. İlk başta Jean’i kurtarmak için her yolu deneyen X-Menler başarılı olabilecek midir? Ekip paramparça olmuştur. Bir an önce bir araya gelmeli hem Jean’i hem de Jean’in gücünün peşinde olan ve galaksiyi ele geçirmek isteyen uzaylıları durdurmaları gerekmektedir.
Bu soruların cevaplarını ve Jean’e ne olacağını X Men Dark Phoenix izle platformları üzerinden bulabilirsiniz.

X Men Dark Phoenix Oyuncuları Kimlerdir?


Macera ve bilimkurgu kategorisinde yer alan X Men Dark Phoenix oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Magneto’ya Michael Fassbender, Mystique’ye Jennifer Lawrance, Beast’e Nicholas Hoult, Storm’a Alexandra Shipp ve Vuk’a ise Jessica Chastain canlandırmaktadır.
Sophie Turner Kimdir?
1996 yılında İngiltere’de doğan oyuncu Jean Grey karakterine hayat vermektedir. Game Of Thrones dizisinde Sansa Stark rolü ile yeteneğini kanıtlamıştır. Çok sayıda film ve projede yer almıştır.
James Mcavoy Kimdir?
1979 yılında İskoçya’da dünyaya gelen oyuncu İskoçya’nın Son Kralı filmi ile tanınmıştır. Çok sayıda filmde yer alan oyuncu X Men serisinde Profesör Charles karakterine hayat vermiştir.

X-MEN topluluğunun karşısına şimdiye kadar hiç görmedikleri en zorlu ve en güçlü düşmanlar çıkar.Xmen ekibi bu düşmanlar ile mücadelesini anlatan serinin en kalitesiz filmi olduğunu açık yüreklilikle söylebiliriz. İzleyici kitlesini büyük bir hayal kırıklığına uğratan seriyi izleyip sizlerin yorumlarını web sitemizin yorum kısmında belirtmenizi istiyoruz.