Alternatif Kaynaklar
Yenilmezler 3 – Avengers infinity War Filmini izle

Yenilmezler 3 – Avengers infinity War Filmini izle

Yenilmezler 3 Filmi


Yenilmezler 3 Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmini izle. Yenilmezler 3 filmini hd kalitesinde izlemek için tıklayınız. Güncel bilgiler ekte. Bir süper kahraman serisi olan Yenilmezler serisinin üçüncü filmi olan Yenilmez 3 Sonsuzluk Savaşı 2018 Nisan ayında vizyona girmiştir. Vizyona girdiği andan itibaren başarısı tırmanın film beklentileri karşılaşmıştır. Bir devam filmi şeklinde olan bu filmin sonrasında seri devam etmektedir. Film macera, aksiyon ve fantastik türlerinde olup oldukça heyecanlı ve hareketli bir filmdir.
Filmin yönetmenliğini serideki diğer filmlerde olduğu gibi Joe Russo ve AnthonyRusso yapmaktadır. Başarılı ve kalabalık oyuncu kadrosu ile film beğenileri toplamayı başarmıştır. Bu filmde kahramanlarımızın ayrılışları ve tekrar bir araya gelişlerini izleyeceğiz. Çeşitli tehditler nedeni ile güçlerini birleştiren kahramanlarımız yine sınırsız maceralara dalacaklar. Yenilmezler 3 izle süper kahraman severlerin listesinde yer laması gerekiyor.

Yenilmezler 3 Konusu


Güç birliği yapan kahramanlarımız Iron Man ve Kaptan Amerika arasında meydana gelen anlaşmazlıktan kaynaklanan bir bölünme yaşarlar. Bu tartışma sebebi ile ikiye ayrılan kahramanlar dünyayı kötülüklerden korumak için ayrı iki grup haline gelmişlerdir. Fakat dünya çok büyük bir tehdit ile karşı karşıyadır ve bu gruplar ayrı ayrı bu güç ile başa çıkamazlar.
Bu kötülük karşısında tekrar bir araya gelen kahramanlar dünyaya korumak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu tehdidin adı Thanos’dur. Thanos’un dünyayı ele geçirme tutkusuna karşı birlik olan kahramanlar ve onların yaşadığı maceraları bu filmde izlemekteyiz. Yenilmezler 3 konusu gereği önceki filmlerin devamı şeklinde olup bir sonraki film için de alt yapı şeklindedir.

Yenilmezler 3 Oyuncular


Filmin kadrosunda birbirinden başarılı ve ünlü çok sayıda isim yer alıyor. Oldukça kalabalık olan filmin kadrosunda yer alan isimler oyunculukları ile gözleri dolduruyorlar. Özellikle Iron Man karakterini canlandıran Robert DowneyJr. Bu filmde üstün performanslarından birini segilemektedir. Diğer kahramanlardan bazılarını canlandıran ChrisEvans ve Mark Ruffalo isimleri de bu filmde karşımıza çıkmaktadır.
Oldukça kalabalık bir kadroya sahip olan bu filmde başarılı oyunculuklarını sergileyen isimler TomHolland, Don Cheadle, ChrisEvasn, BenecdictCumberbathScarletJohansson, ZoeSaldana, Elizabeth Olsen, SebastianStan, IdrisElba’dır. Bu isimler dışında filmde yer alan başarılı pek çok sayıda isim daha bulunmaktadır. Yenilmezler 3oyuncular açısından oldukça şanslı filmlerden biridir.
Mark Ruffalo
Tecrübeli ve başarılı oyuncu 1967 yılında Konesha’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyunculuğunun yanında aynı zamanda yapımcılık da yapmaktadır. Senaryo yazarlığı da yapan başarılı isim her alanda kendini kanıtlamayı başarmıştır.
Chris Hemsworth
1983 yılının ağustos ayında Avustralya’da dünyaya gözlerini açan yakışıklı oyuncu birçok dizi ve filmde yer almıştır. Yenilmezler filminde Thor rolü ile yer almış ve oyunculuğu hakkında övgü ile bahsedilmesini başarmıştır.
Tom Holland
1996 yılında İngiltere’de dünyaya gelen genç oyuncu Kıyamet Günü filminde aldığı rol ile ödüller almış ve bu film ile kendini dünyaya tanıtmayı başarmıştır.
Don Cheadle
1964 Amerika doğumlu Don Cheadle hem oyunculuk hem de yapımcılık yapmaktadır. Başarılı oyuncunun gerçek adı Donald Frank Cheadle’dir.