Alternatif Kaynaklar
Zengo 2020 Full İzle

Zengo 2020 Full İzle

Zengo Filmi


Zengo full izle, Şahan Gökbakır katkılarıyla komediye doyacaksınız. 2020 Zengo filmini full izle ve Tek parça film keyfini sürebilirsiniz. Yönetmenliğini Şahan Gökbakar’ın yaptığı baş rolde Yasemin Sakallıoğlu’nun yer aldığı ve Dilşah Demir, Ece İrtem gibi isimlerinde bulunduğu komedi türündeki film 6 Mart 2020 de vizyona girecek. Filmin senaryosu yine Yasemin Sakallıoğluna aittir. İnstagramda çektiği videolarla fenomen olan ve insanları güldüren Yasemin Sakallıoğlu’nun ilk sinema filmi Zengo merakla bekleniyor.

Filmdeki Zerrin karakteri ünlü bir modacı olma hayali ile yanıp tutuşuyor. Kurduğu hayalinden vazgeçmeyen Zerrin, rakibi olarak gördüğü Menkıbe ile büyük bir yarışa giriyor. Genç bir kadın olan Zerrin yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesiyle birlikte kendini lüks bir hayat içerisinde bulur. Sonradan görme olan Zerrin’in komik kişiliği ile birlikte keyifli bir film başlar.

Zengo Ne Zaman Sinemalarda


Komedi türünde en çok beklenen filmlerden birisi olan Zengo gösterimine sayılı günler kaldır. Film gösterim tarihi 6 Mart 2020 olarak belirlendi. Merakla beklenen filmin konusu ve başrol oyuncusunun sevilen ve güldüren bir oyuncu olmasıyla Zengo’ya olan merakta artmıştır. Aynı zamanda Şahan Gökbakar’ın yönetmenliği ile bu merak daha da artmıştır.

Kendisini lüks bir hayatın içinde bulan Zerrin hayali olan modacılığı mahalledeki kadınlara kendi tasarımlarını giydirir. Çocukluğundan beri rekabet içinde olan Zerrin ve arkadaşı Menkıbe arasındaki olaylar Menkıbenin Zerrinin tasarımlarını çalıp defile yapmasıyla değişir. Bunun üzerine Zerrin terzisi ve yakın arkadaşı Faziletle birlikte hayatının dönüm noktası olan zorlu bir sürece girer.Zerrin bir modacı hayali kuran eğlenceli ve samimi bir kadındır. Yaşamış olduğu semtin bir anda kentsel dönüşüme girmesi sonucu zengin olan Zerrin kurmuş olduğu hayallere artık çok yakın. Ancak o güzel tasarınlarını çocukluktan beri rakibi olan Menkıbe çalarak bir defile düzenler. Buna son derece sinirlenen Zerrini hayatını değiştirecek olaylar beklemektedir.

Film pek yakında sitemize eklenecektir takipte kalınız.